• 1
  • 2
  • 3

W związku ze stałym rozwojem firmy jesteśmy otwarci na poszerzenie naszego zespołu. Zdajemy sobie sprawę, że sukces rynkowy to nie tylko model biznesowy, ale również profesjonalny i zgrany zespół specjalistów. Wspólnie pracujemy na sukces Abaris Projekt Sp. z o.o.


Rekrutacja w naszej firmie przebiega w dwóch etapach:

Etap I: przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym tylko i wyłącznie drogą mailową z podaniem nazwy stanowiska, na które Państwo aplikujecie.

Etap II: rozmowa kwalifikacyjna z Kierownikiem Działu oraz test kompetencyjny.

Zapraszamy do kontaktu osoby posiadające wykształcenie kierunkowe w zakresie inżynierii budownictwa lub architektury, gotowe do podjęcia pracy w pełnym wymiarze. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wymagane: prosimy o dodanie klauzuli z informacją o zgodzie na przetwarzanie danych na potrzeby procesu rekrutacji. Wybranym kandydatom oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę. Zapraszamy również do współpracy branżowych inspektorów nadzoru. Praca w naszej firmie to przede wszystkim nastawienie na wspólny sukces i zadowolenie klientów Abaris Projekt Sp. z o.o.

Aplikacje proszę przesyłać pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klauzula informacyjna RODO:

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Abaris Projekt Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu 61-311, ul. Szczepankowo 28A.

2) W przypadku pytań dotyczących procesu przetwarzania swoich danych osobowych można skontaktować się z nami pisząc na adres poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: +48 616 660 841.

3) Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacji, w tym do celów przekazania wiadomości pocztą elektroniczną bądź telefonicznie, przetwarzanie zgodne z ich przeznaczeniem.

4) Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust.1 lit. b w/w rozporządzenia.

5) Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie pracownicy naszej firmy. Dane nie zostaną przekazane osobom trzecim.

6) Każdy, którego dane dotyczą ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych.

7) Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

8) Każdy, którego dane dotyczą ma prawo żądania ich zmiany, poprawienia lub usunięcia przez Administratora.

9) Każdy, którego dane dotyczą ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.